Home Kurumsal Üyelik

Kurumsal Üyelik

by sosyalsorumluluk

Sosyalsorumluluk.org, sosyal sorumluluk alanında proje, haber ve gelişmelerin yer aldığı Türkiye’nin ilk medya platformudur.

Ve bir medya olarak, gelişimini ve faaliyetlerini sürdürmek açısından mutlaka gelir elde etmesi gerekiyor. Zira bireysel olarak geliştirilmesi çok mümkün değil.

Kurumların, televizyon kanallarını, dizileri, futbol takımlarını, magazin vb. medya sitelerinin yanında bu oluşuma da destek vermesi gerektiğini düşünüyoruz.

Bu açıdan kurumsal sosyal sorumluluk bölümümüz ücretli üyelik olarak markalara açılmıştır. Gerekli desteği sağlayabilirsek site de görüldüğü üzere medya olmanın yanında sosyal sorumluluk konuları alanında her türlü gelişmelere destek verebiliriz.

Eğer siz de firma-markanızın adıyla, kurumsal sosyal sorumluluk adına tanıtımlarınız, projeleriniz ve gelişmeleriniz sosyalsorumluluk.org’da yer almasını istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz…

 

İletişim için mailimiz
mail

7 comments

goldenkeys bodrum 16/02/2015 - 17:23

merhaba,
Bodrum Turgutreis’te faaliyete geçen firmamız yatırım danışmanlığı , inşaat,emlak alanlarında hizmet vermektedir. 2015 yılı ocak ayında faaliyete başladık, Bodrum ile ilgili sosyal sorumluluk projeleri geliştirip hayata geçirmeyi planlıyoruz.Daha çok kitleye ulaşmak adına sitenize üye olmak istiyoruz.

Reply
sosyalsorumluluk 26/02/2015 - 12:00

Gerekli bilgiler iletilmiştir.

Reply
Mehmet Ali V. 30/04/2015 - 16:27

Merhabalar,
E-ticaret satışlarımızda müşterilerimiz adına fidan dikmeyi ve sokak hayvanlarına mama desteği sunmayı planlıyoruz. Proje eklemek için gerekli şablonu ve bilgileri iletirmisiniz ?
Teşekkürler.

Reply
sosyalsorumluluk 30/04/2015 - 17:13

Gerekli bilgiler mailinize iletilmiştir…

Reply
Mehmet Ali Selçuk 25/10/2016 - 18:31

Sosyal sorumluluk projesinde yer almak istiyorum.

Reply
sosyalsorumluluk 26/10/2016 - 15:41

Sitemizden sosyal sorumluluk projelerini inceleyebilir, uygun gördüklerinize yorum yoluyla başvurabilirsiniz.

Reply
Hakan KURTUL 12/09/2017 - 09:20

Merhaba. Sakarya – Kocaeli Bölgelerinde Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş İlkyardım Eğitimleri ve Afet Eğitimleri vermekteyiz. mevcut sosyal sorumluluk projelerimizi de yürütmekteyiz.
kolay gelsin…

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.