Kitap Toplama Kampanyası

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

7 Cevaplar

 1. mehmet karaduman dedi ki:

  Ben siirt pervari güleçler köyünde matematik öğretmeniyim.Biz, öğrencilerimizin evlerinde aileleri birlikte okuyabilecekleri kitaplarla okulumuzda mini kütüphane kurmak istiyoruz. Çocuk kitaplarına (masal, hikaye, roman, vb.) ve yetişkinlere yönelik roman vb. kitaplara ihtiyacımız var.

  iletişim:
  Mehmet Karaduman
  0553 2253437

  adres: güleçler ortaokulu siirt /pervari

  • Zeynep dedi ki:

   Hocam ben İstanbul’da görev yapıyorum. Öğrencilerimizle birlikte elimizden geldiği kadar kitap toplamaya çalışıyoruz. Hala kitaba ihtiyacınız varsa gönderebiliriz.

 2. Tıp öğrencisi dedi ki:

  Bizler de üniversite kapsamında kurulan ‘Düşlerden gülüşlere ögrenci topluluğu’muz ile Konya /Çumra ilçesindeki ihtiyacı olan bir ortaokula kütüphane kurmak için kitap kampanyası başlattık eğer yardımda bulunmak isterseniz senemkilic97@windowslive.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

 3. Zeynep dedi ki:

  Van’daki miniklerimiz için kitap toplama projesi gerçekleştiriyoruz. Çok kitap lazım bir sürü kitap. Geleceğimiz için onlara kütüphaneler oluşturacağız. Ben hala iyi insanların olduğuna inanıyorum. Kimler bizimle, kitap yardımı yapmak isteyenler ? iletişim için zeyneppozkann@hotmail.com

 4. Şeyma dedi ki:

  Merhaba ben şeyma bekdemir. Malatyanın pütürge ilçesinde bir lisede görev yapmaktayım. Ögrencilerimizin vizyonlarını genişletmek,kelime dagarcıklarını zenginleştirmek ve daha etkili ve düzgün bir türkçe kullanmalarını saglamak için okuma kitaplarına çok ihtiyacımız vardır.yeni kütüphane oluşturmaya çalışıyoruz bize bu konuda destek olmanız temmeniziyle iyi çalışmalar iyi günler

 5. Nurcan TOZ dedi ki:

  Merhabalar,ben Osmaniye Düziçi’nde yeni açılmış bir ortaokulda görev yapıyorum.Okulumuz yeni açıldığı için hem kütüphanede hiç, sınıf kitaplıklarında çok az kitap var.Öğrencilerimizin seviyelerine uygun kitap göndermeniz taze beyinlerin sağlıklı büyümesinde büyük rol oynayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir