Kitap Okuma Durağı (KOD)

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

29 Cevaplar

 1. cemaydin dedi ki:

  Ben CEM AYDIN proenin hayata geçirilmesi için gerekli yerlerden maddi ve manevi destek bekliyoruz.

  • Arzu dedi ki:

   Merhaba, projenizi uygulamaya aldinizmi? Ben Bursa dan Muradiye rotary kulubundenim, konu ile ilgili gorusebiliriz..iyi aksamlar

 2. hasret midilli dedi ki:

  Ben HASRET MİDİLLİ. Okuyan bir dünya için projemize desteklerinizi bekliyoruz.

 3. sefa_1992 dedi ki:

  Okuma alışkanlığımızı geliştirmek için çok değerli bir proje olmuş. Umarım maddi ve manevi destek bulursunuz. Böyle yararlı projelerin uygulanmasına çok ihtiyacımız var. Maddi durum olarak yardım edebilecek insanlar size yardımcı olurlar.

 4. firuze dedi ki:

  Kitap okumak ,o toplumun kültür birikimini arttırır. Bu proje çok iyi olmus. umarım gerçeklesmesi için gerekli destekleri yaparlar.

 5. sevcan dedi ki:

  Çok kitap okuyan bir insan olarak bu projeye bayıldım. En kısa zamanda hayata geçer umarım çünkü kitaplarımı hep evde unutuyorum. Kitapseverlerin hemen yardım edeceğine eminim.

 6. attila dedi ki:

  Okumayı sevdirmek ve okumaya verilen önemin artması için güzel bir proje ortaya çıkmış umarım gereken desteği görerek gerçek amacına ulaşır.

 7. mervecin dedi ki:

  Emegi gecen butun arkadaslari tebrik ediyorum.Gercekten hem bizim icin hem ornwk.olmamiz gereken gelecek nesil icin cok faydali bir proje.

 8. Buse dedi ki:

  “Okuyun, diyor okuyun. Çünkü mürekkebin akmadığı yerden kan akıyor.” diye güzel sözler söylenmiş, umarım gerçekleşen bir proje olur.

 9. tuba dedi ki:

  Zamanın kitabın sayfaları arasından akması kadar güzel ne olabilir ki! Durup düşünmeye ve düşündürülmeye aç bir toplum olarak imkanların bu kadar elde edilebilir bir hale getirilmesini sağlayan proje sahiplerini gönülden tebrik ediyorum. En kısa zamanda hayata geçmesini ve hak ettiği desteği almasını ümit ediyorum.

 10. hatice03 dedi ki:

  şahsen kitap okuma alışkanlığı olmayan biri olarak çok güzel tasarlanmış bir proje benim gibi nice okuma alışkanlığı olmayan insanlara bu güzel alışkanlığı kazandırması dileğiyle…

 11. Name (required) dedi ki:

  toplumumuz için gerekli bir proje. Emeğinize sağlık. Bu projenin hayata geçirilmesi için gerekli imkanlar sağlanmalı. Umuyorum ki bunun için gerekli desteği ve yardımı görürsünüz.

 12. mus.kemal dedi ki:

  Türkiye’ de kitap okuma verilerine bakıldığında okumaya aç bir toplum görmekteyiz. Bu ihtiyacın giderilmesi için güzel bir proje. Umarım emeğinizin karşılığını alırsınız. Bu proje için yapılan yardımlar aslında kendimiz için bir yatırım olacak. Gerekli desteği görüp en yakın zamanda uygulamaya geçilmesi temennisiyle.

 13. gulce dedi ki:

  harika bir fikir . cocuklugumdan beri surekli kitap okuyan ve yazan biri olarak sizin bu projenize hayran kaldım umarim destek bulursunuz . Günümüz Türkiyesinde kitap okuma oranı malesef düşüyor ve yeni nesilin bu guzel alışkanliğı yeniden kazanması için mutlaka birseyler yapilmali cunku okuyan insan algısı ve sorgusu yuksek olan insandir . basarilar diliyorum gencler

 14. Tuba dedi ki:

  Zamanın kitabın sayfaları arasından akması kadar güzel ne olabilir ki! Durup düşünmeye ve düşündürülmeye aç bir toplum olarak imkanların bu kadar elde edilebilir bir hale getirilmesini sağlayan proje sahiplerini gönülden tebrik ediyorum. En kısa zamanda hayata geçmesini ve hak ettiği desteği almasını ümit ediyorum.

 15. destegul dedi ki:

  Kitap okuma alışkanlığının az olduğu ülkemiz için okumaya verilen önemin artması bakımından çok değerli bir proje olmuş emeği geçen arkadaşlarımı gönülden tebrik ediyorum.Umarım en yakın zamanda gerekli desteği görüp hakkettiği değeri bulur

 16. petek uluğ dedi ki:

  Elinize sağlık, eğitimci ve blogger olarak harika bir proje diyorum… Her türlü desteğe hazırım…

  • hasret midilli dedi ki:

   Petek hanim proje sahipleri olarak sizinle iletişime geçmek istiyoruz. Güzel yorumlariniz icin herkese tek tek tesekkur ederim.

  • hasret midilli dedi ki:

   Petek hanim proje sahipleri olarak sizinle iletişime geçmek istiyoruz.
   Güzel yorumlariniz için hepinize teşekkür ederim.

 17. halil ibrahim dedi ki:

  Şahane bir proje. Türkiye okuma alışkanlığının az olduğu bir ülke. Okuma alışkanlığımızın artması için çok güzel bir proje. Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Umarım en kısa sürede hayata geçmesini ve gerekli desteği almasını ümit ediyorum.

 18. bahar acar dedi ki:

  okumanın büyüsüne kapılacak nice dostlara… proje için teşekkürler.

 19. mkemal07 dedi ki:

  okuyalım..

 20. yakup dedi ki:

  destekliyorum..hayırlısı olur inşallah

 21. Serap Ballinger dedi ki:

  Okumak ufkumuzu asan bizi gelistiren ayni zamanda
  baska dunyalari bize getiren tek yol…haydi okumaya:-)))x

 22. Bahar Yalçın dedi ki:

  Bugünün gerçek üniversitesi bir kitaplıktır

 23. 0534 639 01 68 dedi ki:

  Bu proje icin bana ulasabilirmisiniz ?

 24. sevdadan dedi ki:

  Gönülden tebrik ediyorum.Bir önerim olacak nacizane: Üniversite öğrenci topluluklarından destek alabilirsiniz.Ben de çocuklarla ilgili Bir Çocuk Bir Dünya adlı Selçuk Üniversitesi topluluğunda yönetim kurulu üyesiyim. Destek verebileceğimiz bir konu.Tekrar tebrik ederim her gördüğüm çocuğa kitap öneriyorum,herkes önersin lütfen.Tabi önce kendimiz okumaliyiz.Kitap okuma konusundaki istatistikler canımı acıttı resmen,tahmin eettigimden de kötü bir durumdayız.Umarım hemen her yerde uygulanır bu proje

 25. Emin dedi ki:

  Harika bir proje olmuş.Sonuna kadar destekliyorum

 26. İsmail Koca dedi ki:

  sosyal sorumluluk proje platformu kurucularını tebrik ediyorum. dikkat ettim 28 yorumcudan sadece 2 kişi maddi destek verebileceğini söylerken diğer 26 kişi sadece manevi desteğini belirtmiş. merak ettiğim şu; 1-bu platform sadece manevi destekle etkinliklerini sürdürebilir mi? 2-Ankara için çalışma yapılabilir mi? .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.