Bana Bir Mektup Yaz, İçinde Hayallerin Olsun

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

6 Cevaplar

 1. bugra700 dedi ki:

  Projenizi çok beğendim. Ciddi anlamda projeyi gerçekleştirebileceğimizi düşünüyorum iletişime geçersek ayrıntıları konuşabiliriz

 2. Merve Topsakal dedi ki:

  Projenizi bende çok beğendim , Türkiyenin her yerinde demişsiniz , Kayseride yaşıyorum bu bölgede projeniz için çalışmaya hazırım , iletişime geçerseniz size yardımcı olabilirim .

 3. DeadPoet dedi ki:

  Merhabalar, projenizi çok beğendim ve elimden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışarak bir hayali gerçekleştirmeyi çok isterim. Bu konuda nasıl bir yol izleyip, iletişime geçebiliriz?

 4. sosyalsorumluluk dedi ki:

  Projeyi yazan kişi talep olmasına rağmen gördüğünüz üzere herhangi bir yorumda bulunmamaktadır. Sosyalsorumluluk.org’da yer alan projelerin tümü örnek teşkil ettiğinden bu projeleri kendi çevrenizde uygulayabilirsiniz…

  • neray dedi ki:

   BEN EDİTÖRDEN DÜZELTME VS ALARAK DÜZENLEMİŞ OLMAMA RAĞMEN PROJELERİME GÖRÜĞÜNÜZ GİBİ 3 AYDIR CEVAP ALMAYINCA BURDAN YARARLANAMADIĞIMI DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN GİRMEMİŞTİM. ŞİMDİ CEVAP VERİYORUM. YORUMUNUZU SİLERSENİZ SEVİNİRİM.

 5. neray dedi ki:

  BEN EDİTÖRDEN DÜZELTME ALARAK DÜZENLEMİŞ OLMAMA RAĞMEN PROJELERİME GÖRÜĞÜNÜZ GİBİ 3 AYDIR CEVAP ALAMAYINCA BURDAN YARARLANAMADIĞIMI DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN GİRMEMİŞTİM.İSTEYEN ARKADAŞLAR banabirmektupyazicindehayallerinolsun@hotmail.com adresinden ulaşabilirler. teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.