Düş Kütüphaneleri

sosyalsorumluluk

SosyalSorumluluk.org, sosyal sorumluluk ve kurumsal sosyal sorumluluk proje ve haberlerini yayınlayan bir internet portalıdır

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

 1. Lale dedi ki:

  Tekirdağ’da yaşıyorum ancak bu güne kadar burada söz edilen kütüphanelerden hiçbiri açılmadı, yalnızca bildirmek istedim, saygılar…

  • baran dedi ki:

   Lale Hanım Şarköy Şehit Öğretmen Neşe Alten İlkokulu, Mürefte Çok Programlı Lisesi ve Hayrabolu Anadolu Lisesi’nde 3 yeni kütüphane kurduk. Bu kütüphaneleri ziyaret edebilir resimlerine http://www.facebook.com/iticuuak adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca kulübüm adına sosyal medyayı yanlış yönlendirdiğiniz için sizden bir özür talep ediyorum.

   • sosyalsorumluluk dedi ki:

    Baran Bey, İstanbul Ticaret Üniversitesi ve Üretim Araştırmaları Kulübü öğrencilerini, bu güzel projenizden dolayı kutlarız.

    Lale hanım büyük bir ihtimalle proje hakkında bilgiye ulaşamamıştır. Maalesef ülkemizde bu tür konularda haberlere yeterince değer verilmiyor. Futbol, magazin varken de bu tür konular değerli olur mu bilemiyorum ? Zaten sosyal sorumluluk çalışmalarına sanatçıların dahil edilmesi bu yüzden sanırım.

 2. sosyalsorumluluk dedi ki:

  Lale Hanım bu tür projeler sınırlı imkanlarla yapılan çalışmalar. Böyle bir haber geldiği için sitemize koyuyoruz tabik i kontrol etme gibi bir imkanımız yok fakat söz verildiyse er geç yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.